Pracownia

Działamy na rynku od roku1998 Jesteśmy zespołem  w pełni wykwalifikowanych, nieustannie doskonalących swój warsztat i wiedzę architektów, dla których projektowanie stanowi swoistą pasję i wyzwanie do pokonywania barier architektonicznych .Współczesny człowiek, jego potrzeby i pragnienia,stanowią priorytet w pełni determinujący twórczy proces naszej pracy.

Kładziemy nacisk na rzetelność, terminowość i profesjonalizm, a co za tym idzie na pełną satysfakcję naszych Inwestorów, którym towarzyszymy we wszystkich etapach prac. Nadzorujemy i koordynujemy przebieg realizacji projektowanych przez nas obiektów.

Przyjmujemy każde zlecenie architektoniczne od budynków jednorodzinnych, modernizacji i adaptacji obiektów istniejących po szeroko pojmowaną aranżację wnętrz i przestrzeni. Każdy temat bez względu na skalę wielkości czy trudności traktujemy z wielką troską o jakość projektu.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, używając wyłącznie licencjonowanych programów AutoCAD, AutoCAD Architecture , AutoCAD LT, Corel.

Stale współpracujemy ze specjalistami we wszystkich dziedzinach projektowych.

Jesteśmy członkiem Polskiego Klastra Aluminium - grupy łączącej przedsiębiorstwa powiązane z branżą aluminium, w zakresie od rozwoju badań naukowych poprzez kształcenie specjalistów w przedmiotowym obszarze, rozwój innowacyjnych technik projektowych, innowacyjne techniki produkcji elementów aluminiowych po rozwój technologii budowlanych. Szeroki wachlarz specjalności pozwala na elastyczne podejście do tematu aluminium z dużym spektrum działania.

Nasz Klaster posiada od 17.06.2015 certyfikat Bronze Label of Cluster Management Excellence.

Z dniem 24 września 2015 Polski Klaster Aluminium uzyskał status Krajowego Klastra Kluczowego. Tytuł ten zwiększył prestiż podmiotów działających w klastrze - jest uznawany za znak jakości.

www.polskiealuminium.pl

<